Russian (CIS)

Translate

Russian Chinese (Simplified) English French German Ukrainian
Главная Форум
Подписаться: Подписаться на рассылку по e-mail FACEBOOK
Форум
Добро пожаловать, Гость
Привет! Вход или Регистрация.    Забыли пароль?
Вниз Ответить Избранное: 0
Сообщения темы: Лінії зв'язку в альфі
vitia12 (Пользователь)
Fresh Boarder
Постов: 6
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Лінії зв'язку в альфі 8 г., 7 мес. назад  
В процесі складання програм, виникла одна проблема. Я можу зєднувати блоки лініями тільки від входу одного блоку до виходу іншого блоку. Але виникає проблема зєднати вихід блоку і входом іншого, а в цей час вхід іншого блоку вже з'єднаний з ше іншим блоком. Тобто я не можу їх зєднати. В програмі зімість лінії зв'язку малюється "виділення".

Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
  Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Lukas (Модератор)
Модератор
Постов: 213
graph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
RE: Лінії зв'язку в альфі 8 г., 7 мес. назад  
З’єднання одного входу функціонального блоку з декількома виходами інших функціональних блоків створює невизначеність. Наприклад, якщо до блоку аналогового виходу AOT(08) підключити декілька виходів з інших функціональних блоків, один з яких передає значення 20 інший 80, то яке значення повинне передаватись на апаратний аналоговий вихід?
Програмне середовище «ALFA» розроблено з обмеженням такого під’єднання, щоб не виникали конфлікти передачі даних, багаторазове з’єднання можливе лише для виходів функціональних блоків, для входів воно обмежене.
В залежності від мети такого з’єднання, є можливість використовувати блоки MUX(36) та THEN(81) для переключення сигналів що подаються на один вхід функціонального блоку.

Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
  Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Вверх Ответить