Translate

Chinese (Simplified) English French German Ukrainian
Главная Форум
Подписаться: Подписаться на рассылку по e-mail FACEBOOK
Форум
Добро пожаловать, Гость
Привет! Вход или Регистрация.    Забыли пароль?
RE: Різниця між БП (1 просматривает) (1) Гость
Вниз Ответить Избранное: 0
Сообщения темы: RE: Різниця між БП
#429
tmuk (Пользователь)
Fresh Boarder
Постов: 1
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
Різниця між БП 13 г. назад  
Яка різниця між стабілізованим блоком живлення та нестабілізованим? Які особливості їх застосування?
 
Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
  Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
#432
support (Посетитель)
Модератор
Постов: 117
graphgraph
Пользователь в оффлайне Кликните здесь, чтобы посмотреть профиль этого пользователя
RE: Різниця між БП 13 г. назад  
Стабілізовані блоки живлення використовуються для живлення давачів з уніфікованим вихідним сигналом, давачів тиску Сапфир-22, Сафир-22, Метран-43, -44, -45, Зонд, давачів температури ТСМУ, ТСПУ, ТХАУ, ТХКУ та інших давачів, які мають неактивний вихідний сигнал. Даного типу давачі потребують саме стабілізованого живлення, оскільки від стабільності напруги живлення залежить точність вихідного (уніфікованого) сигналу. Номінальна вихідна напруга стабілізованого блоку живлення становить 24В з класом стабілізації 0,2%.

Для живлення приладів та іншого обладнання, яке не вимагає стабілізованої напруги, тобто з характеристиками живлення 24±4(або більше)В використовуються нестабілізовані блоки живлення. Стабілізація напруги в таких приладах передбачена внутрішньою схемою живлення.

Також є третій вид блоків живлення – імпульсні (БП-15М1 та БП-30М1) які не входять до класу стабілізованих блоків живлення, але мають досить високий клас стабілізації вихідної напруги (2%). Дані боки живлення можна використовувати для живлення нормуючих перетворювачів та блоків перетворення сигналів, електронних схем та ланок дискретних входів, імпульсних входів та дискретних виходів мікропроцесорних контролерів та регуляторів, а також приладів, які мають високі вимоги до напруги живлення (наприклад 24±0,5В).

В приладах підприємства МІКРОЛ передбачена внутрішня стабілізація напруги живлення, тому для них можуть використовуватися як імпульсні так і нестабілізовані блоки живлення.

При виборі блоку живлення потрібно також враховувати номінальний струм навантаження блоку живлення та споживання того навантаження, яке планується підключати до цього блоку. Тобто, якщо певний прилад має струм споживання 120мА, то номінальний струм блоку живлення повинен бути не менший ніж 120мА.
 
Сообщение модератору   Зарегистрированный Зарегистрированный  
  Для добавления сообщений, Вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.
Вверх Ответить