Russian (CIS)

Translate

Russian Chinese (Simplified) English French German Ukrainian
Подписаться: Подписаться на рассылку по e-mail FACEBOOK


GSM-КОНТРОЛЕР SQUID-5H ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ЗБОРУ ДАНИХ ТА УПРАВЛІННЯ В ПРОМИСЛОВОСТІ

E-mail Печать PDF

GSM-контролер SQUID-5H – універсальний, комунікаційний прилад, спеціально розроблений для постійного отримання даних з віддалених об’єктів та керування ними..

Скачать в формате pdf>>Обновлено ( 16.07.2018 14:03 ) Подробнее...
 

АВТОМАТИКА СУШИЛЬНИХ КАМЕР

E-mail Печать PDF

Для автоматизації сушіння деревини підприємством було розроблено систему управління лісосушильними камерами яка забезпечує неперервний контроль, відображення поточних значень, ведення архіву температури, вологості на основі показів вимірювання контролера. Контролер підключається до панелі оператора для візуального відображення ходу процесу.

Обновлено ( 12.10.2018 14:17 ) Подробнее...
 

Squid-2H-Енергія – сучасна GSM-система керування вуличним освітленням

E-mail Печать PDF

Будь яке сучасне місто споживає значну кількість енергії. При цьому «левова» частка загальних витрат енергії припадає на вуличне освітлення, яке, крім функціонального освітлення вулиць і автомобільних доріг, включає в себе також освіт- лення прибудинкових територій. Зростаючі ціни на енергію змушують міста шукати інноваційні рішення для того, аби вуличне освітлення стало більш енергоефективним.

Скачать в формате pdf>>

Обновлено ( 31.10.2016 11:12 ) Подробнее...
 

GSM-ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЖКГ

E-mail Печать PDF

GSM-диспетчеризація є надзвичайно актуальною для житлово-комунального господарства. Як правило, об’єкти розміщені як в межах міста, так і за його межами, і важливо забезпечити постійний on-line зв’язок з кожним з них. Цю функцію виконують GSM-маршрутизатори SQUID.

Скачать в формате pdf>>

Обновлено ( 31.10.2016 11:14 ) Подробнее...
 

Система учета муки в емкостях

Система учета муки в емкостях предназначена для автоматического учета прихода и расхода муки, а также контроля запасов муки в емкостях. Модульность системы позволяет наращивать ее функциональные возможности по количеству входов-выходов и их программной обработке, тем самым, «подгоняя» систему под конкретный технологический объект

Скачать в формате pdf>>

Подробнее...
 
Страница 1 из 4